اپیزود ششم: خسرو منصوریان؛ راوی قصه احیاء ارزش‌ها

میدان انقلاب را همیشه با مغازه‌های کتاب‌فروشی‌ در دل پایتخت می‌شناسند. پاساژهایی که عطر و بوی کاغذ و چاپ از آنها به مشام می‌رسد. بالاتر از میدان انقلاب و در خیابان کارگر شمالی کوچه‌ای است که نور امید سالهاست برای بخشی رانده شده از دامن شهر سوسو می‌زند. بالاتر از فرصت و کوچه جعفرزادگان و ساختمانی با نمای آجری رنگ. اینجا جایی است که امید نسلی درگیر یک مساله اجتماعی، بازیابی، ترمیم و جامعه‌پذیری آنها پر رنگ‌تر می‌شود.
انجمن احیا تاکنون بیش از ۱۰۰ خانواده دارای کودک یتیم حاصل از ایدز را از سراسر کشور تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. اطلاع‌رسانی و پیشگیری از بیماری اچ‌آی‌وی، توانمند‌سازی و حرفه آموزی زنان سرپرست خانواده، مشاوره تلفنی رایگان، و ارائه خدمات مددکاری اجتماعی و مشاوره به جمع کثیری از افراد در معرض بحران در جامعه، بخشی از خدمات این انجمن است.

امروز رادیو افرا، قصه گویی را همراه خود دارد که بیش از ۵ دهه از عمر خود را صرف توسعه اجتماعی بویژه خدمات موثر اجتماعی به گروه‌های در معرض آسیب کرده است. بنیان گذار و موسس انجمن احیاء ارزش‌ها از این مسیر طولانی و جذاب روایت می کند. آقای خسرو منصوریان مهمان این اپیزود رادیو افرا است.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن