شماره 30: انجمن احیاء ارزش‌ها در کنار زنان و کودکان مبتلا به ایدز

«در کنار زنان و کودکان مبتلا به ایدز» قصه این شماره از رادیو افراست. قصه یک انجمن که از اواخر دهه هفتاد فعالیت‌های خودش رو آغاز کرده. فعالیت‌هایی برای کودکان مبتلا به اچ آی وی مثبت یا آسیب دیده از بیماری ایدز؛ روایت انجمن احیاء ارزش‌ها از زبان خانم زهرا حاجی زاده.

زهرا حاجی زاده / مدیرعامل انجمن احیا ارزش ها
زهرا حاجی زاده / مدیرعامل انجمن احیا ارزش ها

پدیده ایدز یکی از مهمترین و پر استرس ترین چالش های هزاره سومه، مخصوصا زمانی که پای یک کودک درمیون باشه: مصرف دارو تا پایان عمر، عفونت های دردناک و طاقت فرسا، درد یتیمی، تنهایی، طرد شدگی، و در نهایت مواجه شدن با انگ های اجتماعی مختلف.

در رادیو افرای 30، با افتخار میزبان سرکار خانم زهرا حاجی زاده، مدیرعامل انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی (احیا) هستیم، تا قصه این خیریه را از زبان خودشان بشنویم. با رادیو افرا 30 همراه باشید.

شما می‌توانید این اپیزود رو علاوه بر وبسایت افرا، در پادگیرهای مختلف اعم از کست‌باکس، گوگل پادکست، اپل پادکست، اسپاتیفای، شنوتو و … بشنوید.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن