بررسی هیئت مدیره کارآمد در لایو اینستاگرامی افرا

«کاربست»، مجموعه‌ای جدید از گفت‌وگوهای زنده اینستاگرامی در موسسه افرا است که از هفته جاری آغاز می‌شود. گفت‌وگوهایی برای بکارگیری دانش و تجربه در اداره مطلوب موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد.

اولین گفت‌وگوی موسسه افرا در لایو اینستاگرام با موضوع «هیئت مدیره کارآمد در سازمان‌های مردم‌نهاد» خواهد بود. این گفت‌وگو روز چهارشنبه 20مرداد ساعت 21 با حضور دو مهمان برگزار می‌شود. سرکار خانم نسیم طواف‌زاده، عضو هیات مدیره و مدیرعامل موسسه سبزکاران؛ جناب آقای کریمیان، عضو هیات مدیره و مدیرعامل سابق انجمن دوستداران کودک پویش، مهمانان افرا خواهند بود. سوال اصلی افرا در این گفت‌وگو این است: «هیات مدیره یک سازمان مردم‌نهاد چه وقت و چگونه کارآمد است؟»

اگر علاقمند به شرکت در این لایو هستید و در عین حال می‌خواهید از رویدادهای موسسه افرا مطلع می‌شوید، به صفحه اینستاگرامی ما به آدرس www.instagram.com/afraway مراجعه فرمایید.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن