برگزاری کارگاه برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی در موسسه افرا

کارگاه برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی در اداره موسسه‌های نیکوکاری از سلسله کارگاه‌های افرا در پاییز 1402، روز شنبه 29 مهر با تدریس سیمینه آقاجانیان برگزار شد. این کارگاه سه ساعته بر اساس بُعد پنجم استاندارد افرا یعنی بُعد برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی به صورت حضوری در محل موسسه افرا برگزار گردید.

کارگاه برنامه ریزی اجرا ارزیابی مهر 1402
کارگاه برنامه ریزی اجرا ارزیابی / مهر 1402

در کارگاه آموزشی برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی مهر 1402، نمایندگانی از سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسه‌های خیریه و نیکوکاری زیر حضور داشتند: موسسه توانمندساری زنان و کودکان مهر و ماه، انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی (احیا)، موسسه خیریه کودکان فرشته‌اند، خیریه دانشجویی مردمی التیام و موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نور.

تدریس این کارگاه بر عهده‌ی سیمینه آقاجانیان بود. دکتر سیمینه آقاجانیان فارغ‌التحصیل MBA و دکترای مدیریت (استراتژی) است که تجربه‌ای هشت ساله در حوزه مشاوره استراتژی و تدریس برنامه‌ریزی و استراتژی به سازمان‌های مردم‌نهاد دارد.

کارگاه برنامه ریزی اجرا ارزیابی مهر 1402

در کارگاه برنامه‌ریزی، اجرا و ارزیابی در اداره مطلوب موسسات نیکوکاری در پاییز 1402، در خصوص سرفصل‌های زیر آموزش و بحث و تبادل نظر صورت گرفت:

  • نظام و سطوح برنامه‌ریزی در موسسات نیکوکاری
  • شناسایی، تحلیل و مدیریت ریسک در موسسات نیکوکاری
  • موانع اجرای موثر برنامه‌ها
  • شاخص‌های کلیدی عملکرد و نقش آن در گزارش‌دهی، کنترل و مدیریت برنامه‌ها و پروژه‌ها
کارگاه برنامه ریزی اجرا ارزیابی مهر 1402
کارگاه برنامه ریزی اجرا ارزیابی / مهر 1402

کارگاه‌های آموزشی افرا منطبق با استاندارد افرا طراحی شده‌اند. مدیران و نمایندگان موسسه‌های نیکوکاری، خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد با شرکت در کارگاه‌های آموزشی افرا در هر فصل سال، با استاندارد افرا و مفاهیم مرتبط با ابعاد هفتگانه استاندارد افرا منطبق با دانش روز آشنا شده و برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های خود توانمند می‌شوند.

ثبت نام رایگان کارگاه‌های آموزشی در موسسه افرا ادامه دارد. شما عزیزان علاقمند می‌توانید از طریق لینک زیر کارگاه‌های آموزشی افرا را ببینید و ثبت‌نام کنید:

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن