دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402

دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402، در تاریخ 20 آذر توسط موسسه افرا به صورت آنلاین برگزار شد. مدرس این کارگاه 3 ساعته سرکار خانم نسترن معشوری بود که این کارگاه را به صورت آنلاین در بستر گوگل‌میت برگزار کرد. در کارگاه نقش فناوری در اداره موسسه‌های نیکوکاری به آموزش سرفصل‌های مختلف مرتبط با بُعد هفتم استاندارد افرا یعنی بُعد فناوری پرداخته شد.

دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402

در کارگاه نقش فناوری در اداره موسسه‌های نیکوکاری نمایندگانی از سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسه‌های خیریه و نیکوکاری زیر حضور داشتند:

انجمن اطلاع‌رسانی دیابت گابریک، بنیاد خیریه امام علی رباط کریم، انجمن حقوق شهروندی ندای رسای عدالت، انجمن نابینایان تجلی توانایی و تجربه ری، بنیاد مردم نهاد مهر راستین وطن، موسسه نیکوکاری توان یاران صبح الوند همدان، انجمن پیشگامان علم و فناوری خوزستان، مجمع خیرین استان گلستان، مشارکت‌های مردمی بیمارستان اکبر شمس الشموس و موسسه خیریه طلیعه کرامت تهران.

دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402
دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402

دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402، با تدریس نسترن معشوری برگزار شد. نسترن معشوری فارغ التحصیل مهندسی نرم‌افزار و ارشد MBA است که از تجربه ی هفده ساله‌ی خود در حوزه فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندهای سازمانی برای انتقال تجربه کسب شده به منظور بهبود فرایندهای کاری سازمان های مردم نهاد استفاده می‌کند.

دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402

در کارگاه نقش فناوری در اداره موسسه‌های نیکوکاری، در خصوص سرفصل‌های زیر آموزش و بحث و تبادل نظر صورت گرفت:

  • نقش و جایگاه فناوری در موسسه‌های نیکوکاری
  • آشنایی با زیرساخت‌های فناوری در مدیریت بهینه موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم نهاد
  • آشنایی با نقش فناوری در تسهیل امنیت اطلاعات و مدیریت اطلاعات در موسسه‌های نیکوکاری
  • آشنایی با ابزارهای فناورانه در کنترل مدارک و مستندات و تعامل با ذی‌نفعان
دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402
دومین کارگاه فناوری در پاییز 1402

کارگاه‌های آموزشی افرا منطبق با استاندارد افرا طراحی شده است. مدیران و نمایندگان موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد با شرکت در کارگاه‌های آموزشی افرا در هر فصل سال، با استاندارد افرا و مفاهیم مرتبط با ابعاد هفتگانه استاندارد افرا منطبق با دانش روز آشنا شده و برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های خود توانمند می‌شوند.

ثبت نام رایگان کارگاه‌های آموزشی در موسسه افرا ادامه دارد. شما عزیزان علاقمند می‌توانید از طریق لینک زیر کارگاه‌های آموزشی افرا را ببینید و ثبت‌نام کنید:

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن