دریافت گواهی ارزیابی دیجیتال افرا توسط موسسه مهر و ماه

موسسه توانمندسازی مهر و ماه شمیرانات موفق به دریافت گواهینامه ۱ ساله ارزیابی دیجیتال افرا شد.

موسسه توانمندسازی زنان و کودکان مهر و ماه در آذر سال 1391 در محله فرحزاد شروع به کار کرد و در اردیبهشت سال 94 موفق به اخذ مجوز از سازمان بهزیستی کشور شد. این موسسه تشکلی است غیردولتی ، غیرسیاسی و غیرانتفاعی که درجهت توان‌افزایی زنان و کودکان نیازمند و آسیب‌دیده فعالیت می‌نماید.

سرویس ارزیابی دیجیتال افرا که به تازگی راه‌اندازی شده فرایندی است که در آن موسسات بر پایه گزاره‌های کلیدی استاندارد افرا و بر مبنای خوداظهاری و ارائه اسناد مورد ارزیابی افرا قرار می‌گیرند. موسسه مهر و ماه اولین موسسه‌ای است که در پاییز امسال موفق به دریافت گواهینامه شده است. در کنار مهر و ماه، افرا با تعدادی دیگر از موسسات خوشنام تفاهم‌نامه‌ای را مبنی بر انجام فرایند ارزیابی امضا کرده است که پس از اتمام فرایند ارزیابی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با موسسه مهر و ماه می‌توانید اپیزود سوم رادیو افرا که گفت‌و‌گویی با خانم صباغ مدیرعامل این موسسه است را در رادیو افرا گوش دهید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس ارزیابی دیجیتال با افرا تماس بگیرید.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن