شماره 26: روایت بنیاد خیریه معلولین در مهمانی ناهید کلوشانی

در شماره 26 رادیو افرا به مهمانی خانم ناهید کلوشانی در بنیاد خیریه معلولین ایرانیان رفتیم. در ساختمانی قدیمی اما دلباز در تهران. جایی که انرژی و لبخند و تلاش و همکاری در فضا موج می‌زد. در کنار افرادی که جسمشان روی ویلچر نشسته بود، اما ذهن و قلبشان رهاتر از باد در هوا می‌چرخید.

در این شماره رادیو افرا خانم کلوشانی روایت خود را از سه سالگی خودش که دچار فلج اطفال شد آغاز کرد و از تلاش‌های 30 ساله خود در حوزه کارهای داوطلبانه گفت، از حضور در جامعه معلولین و در نهایت تاسیس و شکل‌گیری بنیاد خیریه معلولین ایرانیان. جایی که هم‌اکنون به صورت کشوری فعالیت می‌کند و بالغ بر 2500 مددجو تحت حمایت این بنیاد هستند.

جزئیات قصه بنیاد خیریه معلولین را از زبان خود خانم ناهید کلوشانی بشنوید. قبل از آن ذکر این نکته ضروری است که به علت شرایط جسمی مهمان عزیز این شماره از رادیو افرا، ما به مهمانی خانم کلوشانی رفتیم و ضبط این شماره از رادیو افرا در دفتر محل کار ایشان انجام شده است. پیشاپیش از شما شنوندگان و همراهان عزیز بابت صداهای اضافه در محیط، پوزش می‌طلبیم. با رادیو افرا همراه باشید.

بنیاد خیریه معلولین ایرانیان - ناهید کلوشانی
بنیاد خیریه معلولین ایرانیان – ناهید کلوشانی
افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن