برگزاری کارگاه فناوری افرا در تابستان 1402

کارگاه فناوری افرا در فصل تابستان 1402 برگزار شد. این کارگاه سه ساعته در دو تاریخ مختلف در روزهای 18 شهریور و 27 شهریور 1402 با تدریس نسترن معشوری و حمید کاظم‌زاده به صورت آنلاین بر بستر گوگل‌میت برگزار شد. در کارگاه فناوری به آموزش سرفصل‌های مختلف مرتبط با بُعد هفتم استاندارد افرا یعنی بُعد فناوری پرداخته شد.

کارگاه فناوری افرا تابستان 1402
کارگاه فناوری افرا تابستان 1402

در هر دو تاریخ برگزاری کارگاه فناوری نمایندگانی از سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسه‌های خیریه و نیکوکاری از استان‌های اصفهان، یزد، تهران، فارس، هرمزگان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، البرز و گیلان حضور داشتند.

تدریس این کارگاه‌ها بر عهده‌ی نسترن معشوری و حمید کاظم‌زاده بود. نسترن معشوری فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و ارشد MBA است که از تجربه ی هفده ساله ی خود در حوزه فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندهای سازمانی برای انتقال تجربه کسب شده به منظور بهبود فرایندهای کاری سازمان های مردم نهاد استفاده می کند. حمید کاظم‌زاده فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی است و حدود هفده سال تجربه کار در حوزه فناوری اطلاعات دارد.

کارگاه فناوری افرا تابستان 1402
کارگاه فناوری افرا تابستان 1402

در هر دو تاریخ برگزاری کارگاه فناوری، در خصوص سرفصل‌های زیر آموزش و بحث و تبادل نظر صورت گرفت:

  • نقش و جایگاه فناوری در موسسه‌های نیکوکاری
  • آشنایی با زیرساخت‌های فناوری در مدیریت بهینه موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم نهاد
  • آشنایی با نقش فناوری در تسهیل امنیت اطلاعات و مدیریت اطلاعات در موسسه‌های نیکوکاری
  • شناخت کارکرد ابزارهای فناورانه در کنترل مدارک و مستندات و تعامل با ذی‌نفعان
کارگاه فناوری افرا تابستان 1402
کارگاه فناوری افرا تابستان 1402

کارگاه‌های آموزشی افرا منطبق با استاندارد افرا طراحی شده است. مدیران و نمایندگان موسسه‌های نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد با شرکت در کارگاه‌های آموزشی افرا در هر فصل سال، با استاندارد افرا و مفاهیم مرتبط با ابعاد هفتگانه استاندارد افرا منطبق با دانش روز آشنا شده و برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های خود توانمند می‌شوند.

ثبت نام رایگان کارگاه‌های آموزشی در موسسه افرا ادامه دارد. شما عزیزان علاقمند می‌توانید از طریق لینک زیر کارگاه‌های آموزشی افرا را ببینید و ثبت‌نام کنید:

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن