محمود نظاری

محمود نظاری

محمود نظاری، موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه افرا، یکی از مدیران نام‌آشنای کشور، کسی است که سی سال پیش سنگ‌بنای بزرگ‌ترین و خوشنام‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی ایران یعنی همکاران سیستم را به همراه دو تن دیگر از دوستانش بنا نهاد.

او که دانش‌آموخته مدیریت از دانشگاه تهران است، سال‌ها در نقش مدیرعامل و رییس هیئت‌مدیره، در توسعه و پویایی شرکت همکاران سیستم سهم مهمی داشته و نظم، دقت، خلاقیت و هوشمندی خود را در لایه‌های مختلف این سازمان هزار و ۴۰۰ نفره به فرهنگ جاری تبدیل کرده است. شرکتی که اکنون در بخش‌های مختلف عمومی و خصوصی و همچنین میان سازمان‌های متعددی در حوزه صنعت ارزش‌آفرین است.

محمود نظاری پیش از بنانهادن شرکت همکاران سیستم، تجربیاتش را به مدت ۱۵ سال در صنایع مختلف در بخش‌های منابع انسانی، مالی، فناوری اطلاعات و بازاریابی به دیگران منتقل کرده است.

تحول‌گرایی، ایده‌های نوآورانه و ذهن تحلیل‌گر نظاری در کنار دانش و تسلط بر مفاهیم فناوری، او را به یکی از اثربخش‌ترین مدیران ارشد شناخته شده تبدیل کرده است. پرورش مدیران جوان که سرمایه‌ی ارزشمند جامعه‌ی حرفه‌ای مدیریت کشور به شمار می‌آید؛ مهم‌ترین علاقه‌مندی و نقطه‌ی تمرکز نظاری در سال‌های اخیر است.

او در اردیبهشت ماه ۱۳۳۰ متولد شده و دانش‌آموخته‌ی رشته مدیریت از دانشگاه تهران است.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن