علیرضا مسعودی

علیرضا مسعودی

علیرضا مسعودی، یکی از مشاورهای موسسه افرا، دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه تهران دارد و در سال ۱۳۷۸ پروانه وکالت پایه یک دادگستری را ازکانون وکلای دادگستری دریافت کرده است. او از سال ۱۳۷۴ تاکنون با کسب‌وکارها و صنایع مختلف در سمت‌های کارشناس، مدیر و مشاور حقوقی همکاری داشته است.
دکتر مسعودی سرفصل‌های مختلف رشته‌ی حقوق را در دانشگاه‌های علامه‌طباطبایی، آزاد واحد تهران شمال و موسسه‌ی عالی بانکداری ایران تدریس می‌کند و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران شمال است. افزون‌بر فعالیت‌های پژوهشی متعدد، دو کتاب با عناوین «حقوق بانکی» و «ضمانت‌نامه های بانکی در حقوق ایران و تجارت بین‌الملل» را تالیف کرده است.
علیرضا مسعودی از سال ۱۳۸۲ مدیریت دفتر حقوقی شرکت همکاران سیستم را به عهده دارد و برنامه‌های بخش مالکیت فکری با تمرکز بر صنعت نرم‌افزار را در این شرکت مدیریت و اجرا می‌کند.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن