آراسب احمدیان

آراسب احمدیان

آراسب احمدیان، یکی از اعضای هیئت مدیره موسسه افرا، دانش‌آموخته دانشگاه کمپتن آلمان و بوردو فرانسه، بیش از ۱۰ سال است که به عنوان مدیرعامل محک، یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین سازمان‌های مردم‌نهاد ایران، مشغول به کار است.

او که ۱۳ سال پیش به عنوان معاون مدیرعامل به موسسه خیریه محک پیوست، با بهره‌گیری از مفاهیم و سیستم‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک و جاری ساختن شیوه‌های نوین مدیریتی، موفق شد یک زیرساخت قابل‌اتکا برای ذی‌نفعان و تامین‌کنندگان مالی این موسسه ایجاد و چارچوب‌های یک موسسه‌ی نظام‌مند و پیشرو را پایه‌ریزی کند.

احمدیان پیش از پیوستن به محک مدیریت چند مجموعه‌ی معتبر را به عهده داشته است. او دوره‌ی MBA را در دانشگاه کمپتن آلمان گذرانده و مدرک دکتری مدیریت DBA را از دانشگاه بوردو دریافت کرده و متولد شهریورماه ۱۳۴۵ است.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن