کارگاه پرسش و پاسخ: سرمایه انسانی در موسسه‌های نیکوکاری

فلسفه وجودی کارگاه

تحقق اهداف چشم اندازِ سازمان در گرو داشتن سرمایه انسانی راضی، وفادار و کارآمد است. با این وجود می‌توان ادعا کرد که هنوز جایگاه کلیدی و نقش راهبردی مدیریت سرمایه انسانی در نظر بسیاری از دست‌اندرکاران اجرایی موسسات نیکوکاری مشخص نشده است. اینکه سازمان چه سیاست‌هایی در قبال نیروهای داوطلب و موظف خود به کار می‌گیرد و برای استفاده حداکثری از نیروی انسانی چه سازوکاری را به کار می‌بندد، رابطه مستقیم و موثر بر میزان تحقق اهداف سازمان دارد. در این کارگاه به پرسش‌های کلیدی شما در حوزه سرمایه انسانی در موسسه‌های نیکوکاری پاسخ داده می‌شود.

شما می‌توانید سوالات خود را در خصوص سرمایه انسانی در موسسه‌های نیکوکاری را در فرم ثبت‌نام کارگاه بنویسید تا در کارگاه به آن‌ها پاسخ داده شود.

توجه:

همراه گرامی، توجه فرمایید که در این کارگاه تنها به سوالات ثبت‌شده هنگام ثبت‌نام پاسخ داده می‌شود. لطفا سوالات خود را در کادر مشخص‌شده در فرم ثبت‌نام ثبت کنید.

مخاطبان این کارگاه

مدیران عامل، اعضای هیئت‌امنا و هیئت‌مدیره، مدیران منابع انسانی یا امور داوطلبان در موسسه‌‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد

درباره مدرسان این کارگاه

محمود نظاری

محمود نظاری، موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه افرا، یکی از مدیران نام‌آشنای کشور، کسی است که سی سال پیش سنگ‌بنای بزرگ‌ترین و خوشنام‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی ایران یعنی همکاران سیستم را به همراه دو تن دیگر از دوستانش بنا نهاد.

او که دانش‌آموخته مدیریت از دانشگاه تهران است، سال‌ها در نقش مدیرعامل و رییس هیئت‌مدیره، در توسعه و پویایی شرکت همکاران سیستم سهم مهمی داشته و نظم، دقت، خلاقیت و هوشمندی خود را در لایه‌های مختلف این سازمان هزار و ۴۰۰ نفره به فرهنگ جاری تبدیل کرده است. شرکتی که اکنون در بخش‌های مختلف عمومی و خصوصی و همچنین میان سازمان‌های متعددی در حوزه صنعت ارزش‌آفرین است.

بهزاد ابوالعلایی

بهزاد ابوالعلایی دارای دکترای مدیریت دولتی با گرایش مدیریت منابع انسانی و ۱۷ سال سابقه مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های خودروسازی است. او عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی و مدرس دوره‌های کارشناسی ارشد در این سازمان است. همچنین، او عضو گروه مشاوران علمی ماهنامه تدبیر، دبیر علمی کنفرانس‌های ملی توسعه منابع انسانی، و مشاور سازمان‌های بزرگ کشور است.

راهنمای ثبت‌نام کارگاه

  1. در صفحه معرفی کارگاه، تاریخ برگزاری مد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
  2. نام موسسه یا سازمان خود را جستجو کرده و انتخاب کنید. در صورتی که نام موسسه شما در فهرست نبود، با شماره 02191002372 تماس بگیرید.
  3. فرم ثبت‌نام را کامل کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید. در این فرم می‌توانید سوالات مرتبط خود را نوشته تا در کارگاه توسط مدرس پاسخ داده شوند.
  4. کد تایید پیامک شده را وارد کرده و بر روی ثبت‌نام کلیک کنید.
  5. منتظر تایید نهایی ثبت‌نام‌تان توسط مدیرعامل/رابط موسسه خود باشید.
  6. نتیجه تایید یا رد ثبت‌نام، برای شما در قالب پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

جزئیات دوره

مدرس: محمود نظاری، بهزاد ابوالعلایی

نحوه برگزاری: آنلاین

شهریه: رایگان (هزینه‌های برگزاری این کارگاه توسط حامیان مالی افرا پرداخت شده است)

تاریخ برگزاری
چهارشنبه 1403/04/20 از ساعت 16:00 تا 18:00 ثبت نام