نشست انتقال تجربه: بودجه‌بندی موسسات نیکوکاری از نگاه موسسه مهر و ماه

فلسفه وجودی کارگاه

نشست‌های انتقال تجربه با هدف ارائه یک مطالعه موردی موفق از سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌شوند. در این نشست‌ها یکی از اعضای موسسه‌های نیکوکاری به بیان دانش و تجربه سازمان خود در یک موضوع خاص می‌پردازد. در این نشست تجربه‌ای از موسسه مهر‌وماه به موسسه‌ها ارائه خواهد شد.

مخاطبان کارگاه آموزش مالی

مدیران عامل، اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره، مدیران امور مالی، مسئولین جلب مشارکت و همچنین حسابدارهای موسسه‌‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد

ارائه‌دهنده

افخم صباغ نوین

خانم افخم صباغ فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستند و پس از اتمام تحصیلات، در زمینه تحصیلی خود فعال بوده‌اند. ایشان در سال ۱۳۹۱ به همراه جمعی از دغدغه‌مندان، اقدام به راه‌اندازی موسسه توانمندسازی زنان و کودکان مهر و ماه کردند و تا پاییز سال ۱۴۰۲ مدیرعامل این مجموعه بوده‌‌اند. این موسسه با هدف حمایت از زنان و کودکان در معرض آسیب‌های اجتماعی محلات حاشیه‌نشین تهران شروع به فعالیت کرده است. وی هم‌اکنون عضو هیئت‌امنا موسسه مهر‌ و ماه است و سابقه عضویت در هیئت‌مدیره شبکه یاری کودکان کار را دارد.

راهنمای ثبت‌نام کارگاه

  1. در صفحه معرفی کارگاه، تاریخ برگزاری مد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
  2. نام موسسه یا سازمان خود را جستجو کرده و انتخاب کنید. در صورتی که نام موسسه شما در فهرست نبود، با شماره 02191002372 تماس بگیرید.
  3. فرم ثبت‌نام را کامل کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید.
  4. کد تایید پیامک شده را وارد کرده و بر روی ثبت‌نام کلیک کنید.
  5. منتظر تایید نهایی ثبت‌نام‌تان توسط مدیرعامل/رابط موسسه خود باشید.
  6. نتیجه تایید یا رد ثبت‌نام، برای شما در قالب پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

جزئیات دوره

مدرس: افخم صباغ نوین

نحوه برگزاری: آنلاین

شهریه: رایگان

تاریخ برگزاری
یکشنبه 1403/01/26 از ساعت 16:00 تا 18:00 ثبت نام