بسیاری از ما دغدغه‌ی نیکوکاری را در ذهن داشته و داریم. ممکن است بخواهیم کمک‌های مالی یا غیر مالی خود را مستقیما به خانواده‌های نیازمند برسانیم. به باور افرا، آن دسته از موسسات نیکوکاری که به خوبی یادگرفته‌اند کمک‌های مالی و تخصصی دریافتی را به خدمات مورد نیاز گروه مخاطب خود تبدیل کنند، نسبت به کمک‌های فردی، موثرتر عمل کرده‌اند. از این‌رو افرا، تصمیم دارد تا با معرفی موسسات نیکوکاری دارای استاندارد افرا، کمک کند تا کمک‌های مالی و تخصصی به شکل سازمان‌یافته و موثرتری به نیازمندان ارائه شود.

در افرا وقتی از نیکوکاری حرف می‌زنیم، فقط به بخشش‌های مالی بسنده نمی‌کنیم. در ادبیات ما، نیکوکاران در سه‌ دسته قرار می‌گیرند. شما به کدام‌یک از این دسته‌بندی‌ها نزدیک‌ترید؟

– علاقه‌مندید تا از موسسات نیکوکاری حمایت مالی کنید.

– مایلید تخصص‌ها و توانایی‌هایتان را با موسسات نیکوکاری به اشتراک بگذارید.

– به‌عنوان عضو یا صاحب یک کسب‌وکار تجاری، تمایل دارید تا در راستای مسئولیت اجتماعی کسب و کارتان از فعالیت‌های نیکوکارانه حمایت کنید.

برای راحت‌تر کردن کار شما، افرا متناسب با هر دسته‌بندی خدماتی را ارائه می‌کند.


[Afra-Slider-Block] [Afra-Slider-Slide-Begin title=”حمایت مالی” class=”bg-light”]

شما را با آن دسته از موسسات نیکوکاری که آن‌ها را ارزیابی کرده‌ایم، آشنا خواهیم کرد. شما می‌توانید با مشاهده‌ی گزارش افرا و امتیازی که موسسه به‌دست آورده است، برای  حمایت مالی آن‌ها تصمیم‌گیری کنید، اطمینان داشته باشید که کمک‌های شما به شکل موثری صرف خواهد شد و گزارش‌های شفاف مالی را از آن‌ها دریافت خواهید کرد.

[Afra-Slider-Slide-End] [Afra-Slider-Slide-Begin title=”همکاری داوطلبانه” class=”bg-light”]

شما می‌توانید در گزارش افرا با پروژه‌های هریک از موسسه‌های نیکوکاری و زمینه‌ی فعالیت آن‌ها آشنا شوید و بر اساس علاقه و تخصص‌تان در مورد همکاری داوطلبانه با آن‌ها تصمیم‌گیری کنید.

به‌این ترتیب شما در مسیر درستی به رشد و توسعه‌ی یک موسسه‌ی نیکوکاری کمک می‌کنید و اثر مثبت خود را به جا خواهید گذاشت.

[Afra-Slider-Slide-End] [Afra-Slider-Slide-Begin title=”مسئولیت اجتماعی شرکتی” class=”bg-light”]

مفهوم «مسئولیت اجتماعی شرکتی» دغدغه‌ی بسیاری از کسب‌وکارها است. حتما شما هم به این مفهوم فکر کرده‌اید و احتمالا بخشی از منابع خود را به این کار اختصاص داده‌اید. در افرا با معرفی موسسات نیکوکاری ارزیابی‌شده به شما اطمینان می‌دهیم که کمک‌هایتان به بهبود شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه هدف آن موسسات کمک کرده باشد. همچنین به شما کمک می‌کنیم تا:

  • با شیوه‌های تعریف پروژه‌های مسئولیت اجتماعی را بیش‌تر آشنا شوید.
  • با تعریف پروژه‌های مسئولیت اجتماعی هدف‌محور، هم‌زمان با چندین موسسه نیکوکاری همکاری کنید.
[Afra-Slider-Slide-End]