[rev_slider alias=”websiteproject”]
طراحی وب سایت افرا چیست؟

طراحی وب سایت افرا برای موسساتی ایجاد شده که وب سایت فعال ندارند و یا از بروزرسانی وب سایت آنها مدت زیادی گذشته است. بسیاری از موسسات نیکوکاری با توجه به سهولت استفاده از شبکه های اجتماعی تمایلی به استفاده از وب‌سایت ندارند. افرا سعی کرده تا با در نظر گرفتن این نکته طراحی وب سایت این موسسات را با حداکثر سهولت و مقرون به صرفه انجام دهد.

هزینه طراحی وب سایت افرا چقدر است؟

پیاده سازی یک سایت برای موسسات از سمت افرا به شکل داوطلبانه و بدون هزینه انجام می شود با این حال هر وب سایت برای راه اندازی به هزینه های اندکی برای خرید دامنه و میزبانی (هاست) نیاز دارد که افرا در این مقوله صرفا بعنوان مشاور عمل میکند و خرید آن را به عهده موسسه می‌گذارد. خدمت افرا شامل نصب قالب wordpress  افرا و با پشتیبانی ۶ ماهه درکنار موسسات است.

توقع افرا از موسسات برای پیاده سازی وب سایت خوب چیست؟

برای این امر افرا توقع دارد که در مرحله اول موسسه فردی را که آشنایی عمومی مناسبی را با مباحث فناوری اطلاعات دارد معرفی کند و در ادامه محتوای لازم برای اداره وب سایت را تامین کند و آن را بروز نگه دارد. وب سایت ها هرچند که قالب اولیه خوبی هم داشته باشند اما در صورت نداشتن محتوا فایده چندانی نخواهند داشت.

 از کجا شروع کنیم؟

شما می توانید با پر کردن فرم زیر در خواست خود را ثبت کنید. افرا در اسرع وقت با شما تماس می گیرد تا ظرفیت های موسسه شما را برای داشتن وب سایت بررسی کند. پس از بررسی اولیه با شما جلساتی به صورت آنلاین تنظیم می شود تا نیازمندیهای شما را به شکل دقیق تری بررسی کنیم و بتوانیم با توجه به نوع درخواست ها وب سایت شما را راه اندازی کنیم.