خدمت طراحی وب سایت افرا چیست؟

خدمت طراحی وب سایت افرا برای موسساتی ایجاد شده که وب سایت فعال ندارند و یا از بروزرسانی وب سایت آنها مدت زیادی گذشته است. بسیاری از موسسات نیکوکاری با توجه به سهولت استفاده از شبکه های اجتماعی تمایلی به استفاده از وب‌سایت ندارند. افرا سعی کرده تا با در نظر گرفتن این نکته خدمت وب سایت خود را با حداکثر سهولت و مقرون به صرفه طراحی کند.

هزینه استفاده از این خدمت چقدر است؟

این خدمت از سمت افرا به شکل داوطلبانه و بدون هزینه انجام می شود با این حال هر وب سایت برای راه اندازی به هزینه های اندکی برای خرید دامنه و میزبانی (هاست) نیاز دارد که افرا در این مقوله وارد نمی شود و آن را به عهده موسسه می‌گذارد. خدمت افرا شامل نصب قالب wordpress  افرا و پشتیبانی ۶ ماهه برای این خدمت است.

توقع افرا از موسسات برای ارائه خدمت وب سایت چیست؟

برای ارائه این خدمت افرا توقع دارد که در وهله اول فردی را که آشنایی عمومی مناسبی را مباحث فناوری اطلاعات دارد معرفی کند و در ادامه محتوای لازم برای اداره وب سایت را تامین کند و آن را بروز نگه دارد. وب سایت ها هرجند که قالب اولیه خوبی هم داشته باشند اما در صورت نداشتن محتوا فایده چندانی نخواهند داشت.

 از کجا شروع کنیم؟

شما می توانید با پر کردن فرم زیر در خواست خود را ثبت کنید. افرا در اسرع وقت با شما تماس می گیرد تا ظرفیت های موسسه شما را برای داشتن وب سایت بررسی کند. پس از بررسی اولیه با شما جلساتی به صورت آنلاین تنظیم می شود تا نیازمندیهای شما را به شکل دقیق تری بررسی کنیم و بتوانیم با توجه به نوع درخواست ها وب سایت شما را راه اندازی کنیم.