دوره آموزشی فناوری و نقش آن در اداره مطلوب موسسات نیکوکاری

فلسفه وجودی

به کارگیری فناوری‌های مرتبط بازوی توانمند موسسات نیکوکاری در مستندسازی، مدیریت دانش، سرعت‌بخشی به عملیات، ارتقای کیفیت تصمیم‌گیری و خدمات است. هر چقدر این بعد در موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد توسعه‌یافته‌تر باشد، وابستگی سازمان به تصمیمات فردی کمتر می‌شود و فعالیت‌ها سیستماتیک‌ پیش می‌روند و در نتیجه، فارغ از توانمندی‌های فردی اعضای خود به پایداری مناسب می‌رسند. آموزش بعد فناوری به موسسات نیکوکاری مدل‌های  به کارگیری فناوری در فعالیت‎ها و فرآیندها، تصمیم‌گیری و ارائه خدمات را مورد توجه قرارداده تا موسسات بتوانند کارآتر، اثربخش‌تر و چابک‌تر مسیر توسعه خود را به شکل پایدار پیش برند.

سرفصل ها

  • نقش و جایگاه فناوری در موسسات نیکوکاری
  • آشنایی با زیرساخت‌های فناوری در مدیریت بهینه موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم نهاد
  • آشنایی با نقش فناوری در تسهیل امنیت اطلاعات و مدیریت اطلاعات در موسسات نیکوکاری
  • شناخت کارکرد ابزارهای فناورانه در کنترل مدارک و مستندات و تعامل با ذی‌نفعان

مخاطبان

مدیران عامل، اعضای هیئت امنا و هیئت مدیره موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد، مدیران داخلی یا مدیران پروژه‌ها در سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسات خیریه

درباره مدرس

نسترن معشوری به عنوان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و ارشد MBA، دانش تخصصی خود در حوزه فن آوری و مدیریت آن را در اختیار مخاطبان دوره قرار می دهد. ضمن این که از تجربه ی هفده ساله ی خود در حوزه فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندهای سازمانی برای انتقال تجربه کسب شده به منظور بهبود فرایندهای کاری سازمان های مردم نهاد استفاده می کند.

جزئیات دوره

مدرس: نسترن معشوری و حمید کاظم زاده

نحوه برگزاری: آنلاین

شهریه: رایگان

تاریخ برگزاری:
۲۹ خرداد ساعت ۱۵ الی ۱۹:۳۰