همکاران سیستم اولین حامی افرا در مسیر توسعه‌ی زیرساخت‌های نیکوکاری کشور

| خبر
زمان تقریبی مطالعه : 3 دقیقه
نسخه مناسب چاپ

شرکت همکاران سیستم به عنوان اولین حامی افرا، پیشگام شده است تا در حوزه توسعه مسئولیت اجتماعی خود، پروژه‌­هایی را برای همکاری با برخی موسسات نیکوکاری ارزیابی شده توسط افرا اجرا کند.

فلسفه وجودی افرا توسعه فعالیت­‌های نیکوکارانه در کشور است. افرا همان­طور که در ماموریتش عنوان کرده، دامنه خدمات خود را برای دو گروه اصلیِ بازیگران حوزه نیکوکاری شامل موسسات نیکوکاری و نیکوکاران تعریف کرده است. بر این اساس؛ افرا تاکنون تعدادی موسسه نیکوکاری را ارزیابی کرده و  گزارشی از وضع موجود و توصیه­‌هایی برای بهبود عملکرد به آنان ارائه کرده است. این موسسه برای تکمیل ماموریتش، خود را متعهد می­‌داند تا با بنگاه­‌های اقتصادی که نقش پررنگی در حوزه مسئولیت اجتماعی دارند؛ پروژه­‌های همکاری تعریف کند. در این همکاری بنگاه‌­های اقتصادی که به ضرورت و اهمیت ماموریت افرا باور دارند، از موسسات ارزیابی شده توسط افرا حمایت می­‌کنند.

شرکت همکاران سیستم با قدمت بیش از سی سال فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات؛ بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی ایران است. این شرکت که همواره در مسیر توسعه زیرساخت­‌های مدیریتی در کشور ایفای نقش جدی داشته است، اکنون به عنوان اولین حامی افرا، پیشگام شده است تا در حوزه توسعه مسئولیت اجتماعی خود، پروژه‌­ه‌هایی را برای همکاری با برخی موسسات نیکوکاری ارزیابی شده توسط افرا اجرا کند.  

این شرکت با اعتقادی که به فلسفه وجودی افرا دارد، از ابتدای راه افرا تاکنون حامی و همراه ما بوده است. تامین تجهیزات نرم‌افزاری و سخت افزاری دفتر، دراختیار قراردادن فضاهایی برای برگزاری کارگاه­‌های آموزشی و  تعریف مدل‌های همکاری­‌های داوطلبانه میان پرسنل همکاران سیستم و افرا از جمله حمایت­‌های ارزشمند همکاران سیستم از موسسه حامیان نواندیش افرا است.

افرا با قدردانی از این حمایت و همراهی، پیشگامی شرکت همکاران سیستم را در حمایت از موسسات نیکوکاری ارزیابی شده توسط افرا ارج می‌نهد و امیدوار است این حرکت، همکاری‌های موثری در توسعه فعالیت­‌های نیکوکاری در کشور را به همراه داشته باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
در حال ثبت ...
نظر شما ثبت شد. از مشارکت شما سپاسگزاریم.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


دیدگاه خود را بنویسید:

با استفاده‌ی کم‌تر از کاغذ؛ در مراقبت از محیط‌زیست سهیم باشیم.

تمامی حقوق معنوی مالكیت این مطلب برای موسسه افرا محفوظ است.
https://afraway.org