همکاران سیستم اولین حامی افرا در مسیر توسعه‌ی زیرساخت‌های نیکوکاری کشور

فلسفه وجودی افرا توسعه فعالیت­‌های نیکوکارانه در کشور است. افرا همان­طور که در ماموریتش عنوان کرده، دامنه خدمات خود را برای دو گروه اصلیِ بازیگران حوزه نیکوکاری شامل موسسات نیکوکاری و نیکوکاران تعریف کرده است. بر این اساس؛ افرا تاکنون تعدادی موسسه نیکوکاری را ارزیابی کرده و  گزارشی از وضع موجود و توصیه­‌هایی برای بهبود عملکرد به آنان ارائه کرده است. این موسسه برای تکمیل ماموریتش، خود را متعهد می­‌داند تا با بنگاه­‌های اقتصادی که نقش پررنگی در حوزه مسئولیت اجتماعی دارند؛ پروژه­‌های همکاری تعریف کند. در این همکاری بنگاه‌­های اقتصادی که به ضرورت و اهمیت ماموریت افرا باور دارند، از موسسات ارزیابی شده توسط افرا حمایت می­‌کنند.

شرکت همکاران سیستم با قدمت بیش از سی سال فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات؛ بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی ایران است. این شرکت که همواره در مسیر توسعه زیرساخت­‌های مدیریتی در کشور ایفای نقش جدی داشته است، اکنون به عنوان اولین حامی افرا، پیشگام شده است تا در حوزه توسعه مسئولیت اجتماعی خود، پروژه‌­ه‌هایی را برای همکاری با برخی موسسات نیکوکاری ارزیابی شده توسط افرا اجرا کند.  

این شرکت با اعتقادی که به فلسفه وجودی افرا دارد، از ابتدای راه افرا تاکنون حامی و همراه ما بوده است. تامین تجهیزات نرم‌افزاری و سخت افزاری دفتر، دراختیار قراردادن فضاهایی برای برگزاری کارگاه­‌های آموزشی و  تعریف مدل‌های همکاری­‌های داوطلبانه میان پرسنل همکاران سیستم و افرا از جمله حمایت­‌های ارزشمند همکاران سیستم از موسسه حامیان نواندیش افرا است.

افرا با قدردانی از این حمایت و همراهی، پیشگامی شرکت همکاران سیستم را در حمایت از موسسات نیکوکاری ارزیابی شده توسط افرا ارج می‌نهد و امیدوار است این حرکت، همکاری‌های موثری در توسعه فعالیت­‌های نیکوکاری در کشور را به همراه داشته باشد.

افرا یک موسسه غیرانتفاعی است که با هدف توسعه زیرساخت نیکوکاری کشور ایجاد شده است. افرا به موسسه‌های نیکوکاری و خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد کمک می‌کند تا بدون هزینه و با کمک استاندارد افرا، زیرساخت‌های مدیریتی خود را شکل داده یا تقویت کنند. در این راستا سه خدمت خودارزیابی، ارزیابی دیجیتال و آموزش به صورت رایگان در اختیار موسسه‌های نیکوکاری قرار گرفته است.
آشنایی بیشتر با افرا و خدمات آن