بررسی هیئت مدیره کارآمد در لایو اینستاگرامی افرا

| خبر
زمان تقریبی مطالعه : کمتر از یک دقیقه
نسخه مناسب چاپ

«کاربست»، مجموعه‌ای جدید از گفتگوهای زنده اینستاگرامی در موسسه افرا است که از هفته جاری آغاز می‌شود. گفتگوهایی برای بکارگیری دانش و تجربه در اداره مطلوب موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد. اولین گفتگوی موسسه افرا در لایو اینستاگرام با موضوع «هیئت مدیره کارآمد در سازمان‌های مردم‌نهاد» خواهد بود.

«کاربست»، مجموعه‌ای جدید از گفت‌وگوهای زنده اینستاگرامی در موسسه افرا است که از هفته جاری آغاز می‌شود. گفت‌وگوهایی برای بکارگیری دانش و تجربه در اداره مطلوب موسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد.

اولین گفت‌وگوی موسسه افرا در لایو اینستاگرام با موضوع «هیئت مدیره کارآمد در سازمان‌های مردم‌نهاد» خواهد بود. این گفت‌وگو روز چهارشنبه ۲۰مرداد ساعت ۲۱ با حضور دو مهمان برگزار می‌شود. سرکار خانم نسیم طواف‌زاده، عضو هیات مدیره و مدیرعامل موسسه سبزکاران؛ جناب آقای کریمیان، عضو هیات مدیره و مدیرعامل سابق انجمن دوستداران کودک پویش، مهمانان افرا خواهند بود. سوال اصلی افرا در این گفت‌وگو این است: «هیات مدیره یک سازمان مردم‌نهاد چه وقت و چگونه کارآمد است؟»

اگر علاقمند به شرکت در این لایو هستید و در عین حال می‌خواهید از رویدادهای موسسه افرا مطلع می‌شوید، به صفحه اینستاگرامی ما به آدرس www.instagram.com/afraway مراجعه فرمایید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
در حال ثبت ...
نظر شما ثبت شد. از مشارکت شما سپاسگزاریم.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


دیدگاه خود را بنویسید:

با استفاده‌ی کم‌تر از کاغذ؛ در مراقبت از محیط‌زیست سهیم باشیم.

تمامی حقوق معنوی مالكیت این مطلب برای موسسه افرا محفوظ است.
https://afraway.org