اهمیت وب‌سایت برای موسسات نیکوکاری

| خبر
زمان تقریبی مطالعه : 2 دقیقه
نسخه مناسب چاپ

وب‌سایت‌های موسسات نیکوکاری کمی شبیه ویترین مغازه‌ها است. آنها مکانی برای سازمان‌ها هستند که غرفه خود را برپا می‌کنند، به حامیان خود نشان می‌دهند که چه کاری می‌توانند انجام دهند و داستان خود را با کلمات بیان می‌کنند. وب‌سایت‌هایی که به خوبی مورد استفاده قرار ‌گیرند، می‌توانند بینندگان منحصر به فردی را در مورد نحوه عملکرد سازمان‌ها و آنچه که کمک‌های مالی آنها برای آن استفاده می‌شود، جذب کند.

وب‌سایت‌های موسسات نیکوکاری کمی شبیه ویترین مغازه‌ها است. آنها مکانی برای سازمان‌ها هستند که غرفه خود را برپا می‌کنند، به حامیان خود نشان می‌دهند که چه کاری می‌توانند انجام دهند و داستان خود را با کلمات بیان می‌کنند.

وب‌سایت‌هایی که به خوبی مورد استفاده قرار ‌گیرند، می‌توانند بینندگان منحصر به فردی را در مورد نحوه عملکرد سازمان‌ها و آنچه که کمک‌های مالی آنها برای آن استفاده می‌شود، جذب کند. این فرصتی است برای موسسات نیکوکاری که کنترل روایت را در دست گیرند و مستقیماً با کسانی که به هدف خود اهمیت می‌دهند، ارتباط برقرار کنند.

با محتوای مناسب، موسسات نیکوکاری می‌توانند مخاطب جذب کنند. آنها می‌توانند از مقالات برای افزایش آگاهی از ماموریت خود، ویدئوها برای نشان دادن کارهایی که انجام می‌دهند، استفاده کنند یا حتی پادکست منتشر کنند تا در مورد چالش‌هایی که به عنوان یک سازمان با آن روبه‌رو هستند، صحبت کنند؛ از داستان‌های داوطلبانه گرفته تا درخواست‌های جذب سرمایه، همه اینها بخشی از حضور یک برند خیریه است. محتوا – یا فقدان آن – می‌تواند یک موسسه نیکوکاری را در راه رسیدن به حامیان جدید و مشارکت طرفداران فعلی کمک کند یا از بین ببرد. بنابراین مهم است که سازمان‌ها محتوای خود را به‌روز، تازه و در نهایت با استراتژی کلی خود هماهنگ نگه دارند. اگر تاکنون برای طراحی وب‌سایت موسسه خود اقدام نکرده اید، بیش از این درنگ نکنید و با موسسه افرا تماس بگیرید و برای اطلاع از جزییات آن روی لینک زیر کلیک کنید:

https://afraway.org/website-project

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
در حال ثبت ...
نظر شما ثبت شد. از مشارکت شما سپاسگزاریم.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


دیدگاه خود را بنویسید:

با استفاده‌ی کم‌تر از کاغذ؛ در مراقبت از محیط‌زیست سهیم باشیم.

تمامی حقوق معنوی مالكیت این مطلب برای موسسه افرا محفوظ است.
https://afraway.org