[rev_slider alias=”vareh”]

واره چیست؟
افرا با هدف کمک به توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در موسسات نیکوکاری راهکار سازمانی «واره» را با همکاری شرکت‌های «سپیدارسیستم»، «سرو» و «ابرآمد» و بنا به مقوله مسئولیت اجتماعی این سه شرکت طراحی و پیاده‌سازی کرده است. راهکار واره و آموزش آن برای موسسات رایگان است و تا یکسال نیز بدون هزینه پشتیبانی می‌شود.

«واره» برای چه موسساتی طراحی شده و پیشنهاد می‌شود؟
«واره» یک راهکار برای موسسات نیکوکاری در حد متوسط از نظر وسعت فعالیت‌ها است که برای موسساتی که از سیستم‌ مالی «سپیدار» استفاده می‌کنند، پیشنهاد می‌شود.

امکانات «واره» چیست؟

1- بسته دورکاری

با شیوع ویروس کرونا در دنیا، نیاز به دورکاری و استفاده از فناوری اطلاعات برای پیشبرد اهداف موسسات و سازمان‌ها، بیش از پیش اهمیت یافته است. بسته دورکاری «واره» با تکیه بر این نیاز شامل امکان استفاده از میز کار مجازی، ارائه تلفن بر بستر ابر، امکان ارسال و دریافت ایمیل و‌ امکان برگزاری جلسات آنلاین، می‌شود. با استفاده از این بسته، می‌توانید از هر کجا و هر زمان، به میز کار خود دسترسی داشته باشید و از نگرانی‌هایی مثل از دست رفتن اطلاعات، رها شوید.

2- نرم‌افزار مدیریت ارتباط با گروه‌های هدف

با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌ها، سهولت دسترسی و امنیت اطلاعات ارتباط با نیکوکاران حقیقی و حقوقی، گروه‌های هدف و مددجویان و داوطلبان را به خوبی مدیریت کنید و اطلاعات آنها را به شکل سازماندهی شده، ثبت کنید. برخی امکانات این نرم‌افزار شامل ثبت نیکوکاران حقیقی و حقوقی، مدیریت کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران، مدیریت کمک‌های نقدی و غیرنقدی به مددجویان، ثبت اطلاعات داوطلبان، مدیریت تماس‌ها ، رویدادها و جلسات و مدیریت فایل‌ها و اسناد مرتبط است.

3- نرم‌افزار مالی

سه امکان حسابداری، دریافت پرداخت و حقوق دستمزد در راهکار «واره»، امکان ثبت و مدیریت فعالیت‌های مالی را در اختیار شما مدیران موسسات نیکوکاری قرار می‌دهد.