اپیزود ششم: خسرو منصوریان؛ راوی قصه احیاء ارزش‌ها

میدان انقلاب را همیشه با مغازه‌های کتاب‌فروشی‌ در دل پایتخت می‌شناسند. پاساژهایی که عطر و بوی کاغذ و چاپ از آنها به مشام می‌رسد. بالاتر از میدان انقلاب و در خیابان کارگر شمالی کوچه‌ای است که نور امید سالهاست برای بخشی رانده شده از دامن شهر سوسو می‌زند. بالاتر از فرصت و کوچه جعفرزادگان و ساختمانی با نمای آجری رنگ. اینجا جایی است که امید نسلی درگیر یک مساله اجتماعی، بازیابی، ترمیم و جامعه‌پذیری آنها پر رنگ‌تر می‌شود.
انجمن احیا تاکنون بیش از ۱۰۰ خانواده دارای کودک یتیم حاصل از ایدز را از سراسر کشور تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. اطلاع‌رسانی و پیشگیری از بیماری اچ‌آی‌وی، توانمند‌سازی و حرفه آموزی زنان سرپرست خانواده، مشاوره تلفنی رایگان، و ارائه خدمات مددکاری اجتماعی و مشاوره به جمع کثیری از افراد در معرض بحران در جامعه، بخشی از خدمات این انجمن است.

امروز رادیو افرا، قصه گویی را همراه خود دارد که بیش از ۵ دهه از عمر خود را صرف توسعه اجتماعی بویژه خدمات موثر اجتماعی به گروه‌های در معرض آسیب کرده است. بنیان گذار و موسس انجمن احیاء ارزش‌ها از این مسیر طولانی و جذاب روایت می کند. آقای خسرو منصوریان مهمان این اپیزود رادیو افرا است.